Notebook Lenovo Yoga 2 11
Kód: 14535852Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Yoga 2
Pod označením Yoga sa skrýva špeciálne prevedenie konvertibilného notebooku, ktorý je vybavený praktickým dotykovým displejom. Displej je navyše plne preklopiteľný o 360 ° a notebook preto umožňuje použitie v štyroch rôznych režimoch. Výrobca tieto režimy označuje ako notebook, stojan, stan a tablet. Záleží iba na tom, ako veľmi displej notebooku pootočíte okolo pohyblivej osi.

Ovládanie až všetkými prstami v niekoľkých režimoch
S príchodom nového operačného systému Windows prichádza na trh celý rad notebookov s integráciou dotykového ovládania, pre ktoré je tento operačný systém priamo stvorený. Nie inak je tomu v rade Lenovo Yoga 2, kompaktných notebookov s dotykovým displejom a úspornými procesormi Intel. Použitý dotykový displej navyše umožňuje viacdotykové ovládanie a to až za pomoci desiatich dotykov. Ultrabook je preto plne optimalizovaný na prácu v kombinácii s moderným operačným systémom Windows.

Všadeprítomná zábava a prekvapujúce množstvo funkcií
Za pomoci multirežimového notebooku Lenovo Yoga 2 budete vždy maximálne produktívni. Ultrabook sa samozrejme skvele hodí aj na cesty vďaka tenkému prevedeniu a celkovo kompaktnému prevedeniu. Aj napriek integrácii displeja s možnosťou plného preklopenia si notebook zachováva nízku hmotnosť začínajúcu na hranici 1.5kg.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 0197530666230 |
| Uhlopriečka displeja: | 11,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-4012Y 1.50 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.50 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4200 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
