Notebook Lenovo Yoga 3 Pro-1370
Kód: 14539945Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo Yoga 3 Pro-1370
Lenovo Yoga 3 Pro-1370 je štýlový a ultratenký notebook 2v1, ktorý vyniká svojim ľahkým designom a flexibilitou. Tento model ponúka 360 ° pánt, ktorý umožňuje prepínanie medzi režimami notebooku, tabletu, stojana a stanu, čo z neho robí ideálne zariadenie na kreatívne aj pracovné účely.

Elegantná a flexibilná konštrukcia
Yoga 3 Pro-1370 zaujme svojim tenkým a ľahkým šasi, ktoré je zároveň pevné a odolné. Unikátny pánt pripomínajúci remienok hodiniek dodáva notebooku štýlový vzhľad a umožňuje ľahké prepínanie medzi štyrmi režimami pre maximálnu prispôsobivosť pri práci aj zábave.
Výkon pre multitasking
Notebook Lenovo Yoga 3 Pro-1370 je vybavený procesorom Intel Core M, ktorý zaisťuje dostatočný výkon pre multitasking a bežné pracovné úlohy. Je ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí ocenia plynulý a efektívny chod pri prezeraní obsahu či práci s kancelárskymi aplikáciami.
Displej a dotyková technológia
Yoga 3 Pro-1370 ponúka 13,3" QHD+ dotykový displej s rozlíšením 3200 x 1800, ktorý poskytuje ostrý a detailný obraz. Dotyková obrazovka podporuje intuitívne ovládanie a zvyšuje interaktivitu, čo je skvelé pre kreslenie, prehliadanie dokumentov a multimediálnu zábavu.

Konektivita a porty
Lenovo Yoga 3 Pro-1370 je vybavený portami USB 3.0, USB 2.0 s podporou nabíjania, čítačkou microSD a mini HDMI. Táto konektivita umožňuje ľahké pripojenie rôznych periférnych zariadení, čo rozširuje možnosti práce aj zábavy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 0888965157706 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core m |
| Rozlíšenie displeja: | 3200 x 1800 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core M-5Y71 1.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.20 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5300 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Oranžová |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
