Mobilný telefón Oukitel C51 Blue 6GB/128GB
Kód: 14549211Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované telefóny Android |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 6931940766760 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,8 palcov |
| Typ procesora: | Unisoc |
| Rozlíšenie displeja: | 720 x 1600 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 6 GB |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Rýchlosť procesora: | 1,60 GHz |
| Grafika model: | Mali |
| Grafika: | Mali-G57 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Nový |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Farba: | Modrá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
