Mobilný telefón Oukitel C57s Black 2GB/64GB
Kód: 14549209Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované telefóny Android |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 6931940766647 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,5 palcov |
| Typ procesora: | Unisoc |
| Rozlíšenie displeja: | 576 x 1280 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Procesor: | Unisoc SC9863A |
| Rýchlosť procesora: | 1.20 GHz |
| Grafika model: | PowerVR |
| Grafika: | PowerVR GE8322 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Nový |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Farba: | Čierna |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
