Mobilný telefón Xiaomi Redmi A3 Forest Green 3 GB RAM 64 GB ROM
Kód: 14549206Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované telefóny Android |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 6941812768204 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,7 palcov |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Rozlíšenie displeja: | 720 x 1650 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Operačná pamäť: | 3 GB |
| Procesor: | Mediatek Helio G36 |
| Rýchlosť procesora: | 2.20 GHz |
| Grafika model: | PowerVR |
| Grafika: | PowerVR GE8320 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Nový |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Farba: | Zelená |
| Značka: | Xiaomi |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku repasovaných produktov Xiaomi. Obľúbené sú najmä chytré telefóny rady Redmi a Xiaomi, ktoré sú vďaka špičkovému pomeru cena/výkon a inovatívnym technológiám ideálne na každodenné multimediálne využitie. Medzi tablety vynikajú modely Tablet Redmi Pad, ktoré sú skvelou voľbou pre užívateľov, čo hľadajú elegantné, ľahko prenosné a výkonné stroje s minimalistickým dizajnom.
#ShowMore#
Xiaomi, založená v roku 2010 v čínskom Pekingu, je jednou z najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností na svete. Často prezývaná ako „čínsky Apple“, sa firma preslávila svojou stratégiou ponúkať moderný hardvér za dostupné ceny. Xiaomi sa nešpecializuje iba na chytré telefóny, ale buduje rozsiahly ekosystém zahŕňajúci notebooky, tablety, nositeľnú elektroniku a múdru domácnosť. Na trhu dnes patrí medzi najväčších globálnych hráčov v oblasti spotrebnej elektroniky.
Naše repasované produkty Xiaomi u nás zaobstaráte výrazne lacnejšie oproti úplne novým modelom bez toho, aby ste zľavili z nárokov na kvalitu. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov s možnosťou predĺženia, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov.
