Notebook Siemens Simatic Field PG M4
Kód: 14521065Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Simatic Field PG M4
Tento spolehlivý a cenově výhodný notebook zvládne vaše požadavky jak v kanceláři, tak i na cestách. Tato multimediální mašina nabízí vše, co potřebujete ke zvládnutí i náročnějších pracovních úkonů, ale i k přehrávání multimédií. Důležitými parametry, které dělají notebook multimediálním, jsou celkový výkon a konektivita. Od celkového výkonu se odvíjí to, jak dobře si notebook poradí s multimédii, konektivita zase zahrnuje velký počet portů a konektorů obsažených v konstrukci notebooku. Samozřejmostí by měl být kvalitní displej, který reprodukuje co nejvěrněji barvy. Multimediální notebook nabízí větší výkon pro náročnější multimediální úlohy a práci, případně i nějaké to hraní her. V některých případech se u takových notebooků setkáme s IPS displejem, který nabízí lepší podání barev a je tak vhodný i na práci s grafickými programy. Cena takových notebooku bývá o něco vyšší, ale i tak ve většině případů může být pro spoustu lidí přijatelná. Multimediální notebooky od nás jsou velmi kvalitní notebooky a budou pro Vás skvělý partner při práci a nebo při sledování filmů či surfování po internetu. Nabízené notebooky mají odpovídající parametry a kvalitní výkonné komponenty, které nabízí požitek při manipulaci.

POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| EAN: | 4260415076113 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-3540M 3.00 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 3.00 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | áno |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Siemens |
| Cena EUR: | 401 - 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
