Tablet Oukitel OT12 Gray 4GB/256GB
Kód: 14549212Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 6931940760256 |
| Uhlopriečka displeja: | 11 palcov |
| Typ procesora: | Unisoc |
| Rozlíšenie displeja: | 800 x 1280 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Rýchlosť procesora: | 1,60 GHz |
| Grafika model: | Mali |
| Grafika: | Mali-G57 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Nový |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Farba: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
