Tablet Oukitel OT6 Gray 4GB/64GB
Kód: 14549210Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 6931940745277 |
| Uhlopriečka displeja: | 10,1 palcov |
| Typ procesora: | Rockchip |
| Rozlíšenie displeja: | 800 x 1280 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 64 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Rockchip RK3562 |
| Rýchlosť procesora: | 2.0 GHz |
| Grafika model: | Mali |
| Grafika: | Mali-G52 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Nový |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Farba: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
