Toshiba Portégé Z20T-C
Kód: 14537540Súvisiaci tovar
Podrobný popis
☝ Súčasťou balenia je dotykové pero.
Ultrabook Toshiba Portégé Z20t-C
Profesionálny oddeliteľný ultrabook Toshiba Portégé Z20t-C je priamo stvorený na použitie na cestách. Jedným pohybom premeníte Z20t-C na výkonný tablet pre prezentácie a naopak z neho opäť urobíte notebook na pohodlné písanie a prácu. Tento 12.5 palcový ultrabook je nielen ľahko prenosný vďaka svojim rozmerom a hmotnosti, ale poskytuje aj vysoký výkon potrebný na profesionálnu prácu, multitasking a výpočtovo náročné aplikácie. Hoci sa jedná o kompaktné zariadenie, vôbec sa nemusíte obávať o jeho odolnosť, ktorá je navyše doplnená zabezpečením na podnikovej úrovni. Samozrejmosťou sú moderné procesory Intel s veľmi nízkymi energetickými nárokmi.

Odolné prevedenie kombinované s pozoruhodným dizajnom
Prevedenie zo zliatiny horčíka dáva tušiť robustnosť tohto notebooku, čo navyše podčiarkuje splnenie testov poliatia, pádu alebo HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test – simuluje dlhodobé používanie). Naozaj je to tak a vy sa tak nemusíte báť vziať si notebook so sebou prakticky kamkoľvek. To všetko navyše s hmotnosťou okolo 0.73 kg tabliet a celkové cca. 1,5 kg v kombinácii s extrémnou tenkosťou - 8.8 mm tabliet a 18.5 až 21.0 mm celkovej s klávesnicou. Notebook teda nielen vydrží hrubšie zaobchádzanie, ale navyše vás na cestách nebudete ťažiť a nebude vám ani príliš prekážať.

Zabezpečenie podnikovej úrovne
Portégé Z20t-C je priamo navrhnutý pre vaše podnikanie, takže je dodávaný s celým radom osvedčených funkcií pre zabezpečenie a správu. Patrí medzi ne šifrovanie disku a Trusted Platform Module (TPM) na zabezpečenie kritických dát na lokálnom úložisku. A aj keď potrebujete Z20t-C aktualizovať, môžete to urobiť kedykoľvek s Active Management Technology (Intel AMT). Nechýba slot pre zámok Kensington ani 3D akcelerometer na ochranu pevného disku pri páde.

Jednoduchá dostupnosť všetkých potrebných portov
Spolu s minimalizáciou rozmerov prenosných počítačov dochádzalo k úbytkom rozhrania, ktoré bolo možné využiť na pripojenie ďalších zariadení. Pravým opakom je rad ultrabookov Portégé Z20t-C. Na notebooku nájdete všetky potrebné rozhrania a technológie pre pripojenie celého radu zariadení. Samozrejmosťou je rozhranie USB v špecifikácii 3.0 a 3.1 Type-C Gen 1, pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia umožní výstupy HDMI a VGA a sieťovú konektivitu zaistí káblové pripojenie Gigabit Ethernet a bezdrôtová WiFi a Bluetooth.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety s klávesnicou |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 3666357354073 |
| Uhlopriečka displeja: | 12,5 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core m |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core m5-6Y54 1.10 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.10 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 515 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Toshiba |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
