Notebook Acer Aspire 1
Kód: 8640134Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 4713883231008 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Značka: | Acer |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Medzinárodná tajwanská spoločnosť Acer je výrobcom pokročilej technológie a kvalitnej elektroniky. Ponúka širokú škálu notebookov, stolných počítačov, projektorov, monitorov, tabletov aj mobilných telefónov – všetko s dôrazom na kvalitu, výkon a dostupnú cenu. Pre bežné používanie sú k dispozícii obľúbené rady notebookov a počítačov, napríklad Acer Aspire a Acer Nitro. Na svoje si prídu aj hráči PC hier, ktorí ocenia výkonné modely Acer Predator, navrhnuté priamo pre herné zážitky.
V našej ponuke nájdete 27 produktov Acer od rôznych typov repasovaných notebookov, napríklad z radu Travelmate, ktoré sú vhodné na prácu na cestách. Ďalej tiež praktické Chromebooky, Acer klávesnice alebo aj dokovacie stanice.
U nás zaobstaráte produkty Acer až o dve tretiny lacnejšie ako za pôvodnú cenu, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Navyše u nás máte minimálnu záruku 12 mesiacov, rýchle doručenie produktov a asistenciu aj po nákupe.
