Herný notebook Dell Alienware 17 R4
Kód: 14530025Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell Alienware 17 R4.
Herné mašiny Dell Alienware sú navrhnuté s najvyššou precíznosťou pre náročných hráčov a Dell Alienware 17 R4 nie je výnimkou. Predstavuje jeden z najvýkonnejších produktov na poli notebookov určených špeciálne pre hráčov a je ideálny na každodenné nasadenie s možnosťou využitia extrémneho výkonu procesora Intel Core 7 a revolučnej grafiky NVIDIA GeForce GTX radu.


Nadupaný gamingový notebook so špičkovým výkonom pre vzrušujúce herné zážitky.
Exkluzívny systém chladenia Alienware Cryo-tech optimalizuje odvod tepla aj pri maximálnom výkone grafickej karty a procesora, takže šasi sa príliš nezahreje ani pri skutočne akčnej hre. Nová technológia odparovacej komory medzi procesorom a medenými tepelnými trubicami využíva fázové prechody kvapaliny na účinnejší prenos tepla. Teplo uvoľňované grafickou kartou a procesorom, je potom oveľa účinnejšie odvádzané prostredníctvom trubíc z medenej zliatiny do konštrukcie s dvojitým saním a dvojitým výstupom prúdenia vzduchu.

Čím vás ešte dostane?
Zaujme svojím dômyselným dizajnom, skvelou odolnosťou a prekvapí tenkým prevedením. Konštrukcia využíva moderné materiály, ako sú horčíková zliatina, alebo medené prvky chladenia a vyniká perfektnou tuhosťou. S veľmi rýchlym 17,3" Full HD displejom zažijete perfektne plynulý obraz a pokrytie farebného priestoru 100% sRGB je zárukou parádnych farieb.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5397184518076 |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-7700HQ 2.80 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.80 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Grafika: | nVIDIA GeForce GTX 1070 8GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
