Herný notebook Dell G3 15 Gaming (3500)
Kód: 14527453Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný notebook Dell G3 15 Gaming (3500)
Gamingová mašina pre každého hráča
Herný notebook Dell G3 15 Gaming (3500) posúva výkon obľúbeného radu G3 na vyšší level. Je vyladený pre herné nasadenie a prináša skvelé možnosti zábavy v tenkom mobilnom prevedení. Notebook G3 15 Gaming (3500) je kompaktný, vždy po ruke a za dostupnú cenu. Vyberte si bielu alebo čiernu farebnú variantu šasi a hrajte kamkoľvek pôjdete.

Pokročilé zvukové technológie
- Nechajte sa vtiahnuť do herného sveta so špičkovým zvukom notebooku Dell G3 15 Gaming. S využitím technológieNahimic 3D Audio a stereo reproduktorov získate zvuk excelentnej kvality, ktorý poskytne dokonalý herný zážitok.
- S podporou Hi-Resolution Audio môžete počúvať zvuk tak, ako bol vytvorený. Ponorte sa do znenia hudby a užite si prvotriednu kvalitu zvuku s rozlíšením až 192KHz/24bit.
Alienware Command Center
- Súčasťou softvérovej výbavy je aj exkluzívna aplikácia Alienware Command Center, ktorá vám umožní zlepšiť herný zážitok pomocou najrôznejších nastavení výkonu celého systému.
- Môžete si vytvoriť vlastné profily na výkon systému, riadenia teploty, zvuk, osvetlenie, makrá a ďalšie. Rozhranie je jednoduché a intuitívne.
Porty a sloty:

1. Štandardná karta SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 4. Vstup napájania | 5. Alternatívny režim pripojenia USB-C DisplayPort pre 1650 a vyššie | 6. Port HDMI | 7. Port USB SuperSpeed 3.1 | 8. Port RJ45 | 9. Slúchadlá/mikrofón
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5397184491409 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD + HDD |
| Kapacita disku: | 1256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core I5-10300H 2.50 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.50 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD + 1 000 GB HDD |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
