Notebook Dell Inspiron 17 (7779) 2-in-1
Kód: 14525178Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Intuitivní dotykové ovládání
Dotyková technologie displeje umožňuje ovládat operační systém a přizpůsobené aplikace mnohem intuitivnějším způsobem, a to pouhým dotykem prstu. Tím se vám otvírá široká škála možností, jak si zjednodušit a urychlit práci s notebookem.
Sedmá generace procesorů Intel navazuje na předešlou generaci zachováním vysokého výkonu při nízké spotřebě, nově však přináší vylepšenou optimalizaci pro čím dál rozšířenější 4K video.

Rychlý jako blesk díky SSD disku
Nejen díky silné hardwarové výbavě, ale také zásluhou moderního SSD disku s kapacitou 256 GB nabízí notebook DELL Inspiron 17 bleskurychlou odezvu systému i všech spouštěných aplikací. Přenosová rychlost SSD disku je až 10x vyšší než u klasických pevných disků. Například operační systém budete mít načtený za několik málo sekund. Pokud vás nebaví čekat věčnost na otevření kancelářských aplikací, s SSD disky je spustíte během mrknutí oka. A to je pouze zlomek výhod, které SSD přináší.

Grafická karta, která vás dostane do hry
Pokud si rádi zahrajete i náročnější hry, nesmí ve vašem notebooku chybět grafická karta s patřičným výkonem. Pro lepší herní zážitky je notebook Dell vybaven samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX s 2 GB vlastní paměti, která má dost výkonu pro hraní starších her v maximálních detailech a rozlišení, ale i pro hraní horkých novinek na vyšší a střední detaily. Společnost NVIDIA patří v oblasti grafických čipů k absolutní špičce, a tak je volba notebooku s touto grafikou spolehlivou sázkou na jistotu.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5397184406083 |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-7500U 2.70 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.70 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 + nVIDIA GeForce 940MX 2GB |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 401 - 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
