Notebook Dell Latitude 5400
Kód: 14527511Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebooky honosiace sa označením Latitude sú vo svete výpočtovej techniky rovnakým pojmom ako rad ThinkPad od spoločnosti Lenovo. Jedná sa o spoľahlivé pracovné zariadenia s vysokým výkonom a nadštandardnou výbavou, pri výrobe ktorých bol kladený dôraz predovšetkým na kvalitu celkového spracovania. Tú podčiarkuje najmä šasi zhotovené z tvrdeného polyméru a brúseného hliníka. Táto kombinácia materiálov zaisťuje notebooku zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Vďaka použitému kovu sa navyše dokáže notebook veľmi rýchlo ochladzovať a zbavovať sa prebytočnej teploty, ktorá vzniká pri dlhodobom používaní. Displej je podoprený titánovými pántami, ktoré ponúkajú zvýšenú odolnosť pri častom otváraní a zatváraní. Matný povrch displeja ponúka tú najúčinnejšiu možnú ochranu pred nežiaducimi odleskami od Slnka či iného priameho zdroja svetla.


Profesionálny vzhľad a spracovanie
Firemný 14-palcový notebook Dell Latitude 5400 je priamo stvorený pre prácu na cestách a vždy vám poskytne spoľahlivosť Firemné notebooky s vysokou odolnosťou, dlhou výdržou pri práci na batérie a excelentnou mierou zabezpečenia - to sú notebooky Dell radu Latitude. Firemné zameranie však neznamená, že si práve tento notebook nemôže obľúbiť aj ktokoľvek iný. V notebooku radu Latitude získate elegantného spoločníka s robustnou konštrukciou, ktorý je vždy pripravený splniť vaše požiadavky.

Odolný v každom smere
Mechanické prevedenie je na špičkovej úrovni . Základňa sa nekrúti pri zdvihnutí za roh a ani sa len tak neprehne pri silnom stláčaní na klávesnici. Veko je taktiež veľmi pevné a ani pri silnom tlaku na vonkajšiu stranu nedochádza k farebným defektom na displeji. Konštrukcia počítača je navrhnutá tak, aby zniesla aj drsné zaobchádzanie, a medzi pracovnými notebookmi patrí k jedným z najlepších. DELL Latitude 5400 je takmer ideálny pracovný notebook pre tých, ktorí chcú kompaktné prevedenie bez kompromisov vo výbave a výkone.


Americká nadnárodná spoločnosť sídliaca v Round Rock (Texas, USA) je popredným hráčom na poli informačných technológií. Značka Dell nesie punc kvality a je známa po celom svete. V roku 2010 sa umiestnila na piatom mieste v ankete o najobdivovanejšiu počítačovú spoločnosť. Záber Dellu je naozaj široký – v ponuke tejto spoločnosti nájdete nielen osobné počítače, servery, dátové médiá, switche, softvér či periférie, ale aj HDTV, fotoaparáty, tlačiarne alebo MP3 prehrávače. Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5397184507650 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-8665U 1.90 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.90 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
