Notebook Dell Latitude E6430
Kód: 14525812Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebooky Dell radu Latitude
Notebooky honosiace sa označením Latitude sú vo svete výpočtovej techniky rovnakým pojmom ako rad ThinkPad od spoločnosti Lenovo. Jedná sa o spoľahlivé pracovné zariadenia s vysokým výkonom a nadštandardnou výbavou, pri výrobe ktorých bol kladený dôraz predovšetkým na kvalitu celkového spracovania. Tú podčiarkuje najmä šasi zhotovené z tvrdeného polyméru a brúseného hliníka. Táto kombinácia materiálov zaisťuje notebooku zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Vďaka použitému kovu sa navyše dokáže notebook veľmi rýchlo ochladzovať a zbavovať sa prebytočnej teploty, ktorá vzniká pri dlhodobom používaní. Displej je podoprený titánovými pántami, ktoré ponúkajú zvýšenú odolnosť pri častom otváraní a zatváraní. Matný povrch displeja ponúka tú najúčinnejšiu možnú ochranu pred nežiaducimi odleskami od Slnka či iného priameho zdroja svetla.

Štýlový notebook business triedy
Dell Latitude E6430 je jeden z najobľúbenejších pracovných notebookov na svete. Ponúka precízne odolné spracovanie, vysoký výkon, ľahkú prenositeľnosť a rozšíriteľnosť. Notebook je veľmi precízne vyrobený. Diely perfektne lícujú, základňa je veľmi pevná. Použité materiály prepožičiavajú notebooku vysokú odolnosť a pevnosť. Po designovej stránke nečakajte žiadny tenký ultrabook. Vďaka tomu ale notebook dosahuje vyššiu pevnosť, než môže mať akýkoľvek ultrabook.

Ideálne pre prácu aj zábavu.
Tento notebook je pripravený poradiť si so všetkým, čo vám práca môže uchystať. Jedná sa o vysoko odolný notebook pre firmy, ktorý je od zhora nadol štýlovo chránený svojím prevedením. Notebooky & Dell Latitude E6430 sú špecifické svojou ideálnou rovnováhou medzi výkonom a mobilitou a svojím kvalitným dielenským spracovaním.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4260604791810 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 750 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-3520M 2.90 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.90 GHz |
| Pevný disk: | 750 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
