Notebook Dell Latitude E6510
Kód: 34500206Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebooky Dell radu Latitude
Notebooky honosiace sa označením Latitude sú vo svete výpočtovej techniky rovnakým pojmom ako rad ThinkPad od spoločnosti Lenovo. Jedná sa o spoľahlivé pracovné zariadenia s vysokým výkonom a nadštandardnou výbavou, pri výrobe ktorých bol kladený dôraz predovšetkým na kvalitu celkového spracovania. Tú podčiarkuje najmä šasi zhotovené z tvrdeného polyméru a brúseného hliníka. Táto kombinácia materiálov zaisťuje notebooku zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Vďaka použitému kovu sa navyše dokáže notebook veľmi rýchlo ochladzovať a zbavovať sa prebytočnej teploty, ktorá vzniká pri dlhodobom používaní. Displej je podoprený titánovými pántami, ktoré ponúkajú zvýšenú odolnosť pri častom otváraní a zatváraní. Matný povrch displeja ponúka tú najúčinnejšiu možnú ochranu pred nežiaducimi odleskami od Slnka či iného priameho zdroja svetla.

Kvalita spracovania v podobe pevného šasi
Už na prvý pohľad, respektíve omak, sa môžete tešiť z veľmi precízneho spracovania, ktoré je podčiarknuté predovšetkým prísadami zliatin, ktoré robia z vonkajšieho puzdra Dell Latitude E6510 doslova nedobytnú pevnosť. Oceľová konštrukcia preto pôsobí veľmi pevne, vďaka čomu nemusíte mať obavy o akékoľvek škrípavé zvuky, ktoré sa prejavujú pri lacnom a nekvalitnom šasi. Notebook & Dell Latitude E6510 je kombináciou výborných vlastností a elegantného prevedenia, bol navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky osobného počítača a zároveň slúžil ako výborný pomocník pri cestách.

Pracovná pätnástka
Ak vyžadujete od svojho notebooku predovšetkým dostatočný kancelársky výkon, dokonalé zobrazovacie uhly a primeranú hmotnosť, je Dell Latitude E6510 ideálnym produktom pre Váš výber. Spoznajte silu tohto mobilného stroja. Ak túžite po kvalitnom a veľmi „byteľnom“ spracovaní, ktoré je zaštítené kovovými pántami pre otváranie displeja a úplne dostatočným výkonom pre akékoľvek kancelárske činnosti, bude Dell Latitude E6510 Vašou ideálnou a predovšetkým ekonomickou voľbou.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 0791398649826 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i3 M 380 2.53 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.53 GHz |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
