Notebook Dell Latitude E6540
Kód: 14530288Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebooky Dell radu Latitude
predstavujú ideálnych pomocníkov a to predovšetkým na cestách. Ide o rad notebookov, ktoré sú malé, výkonné a dokonale prenosné, teda ideálne pracanty na dlhé cesty. Nezaberú príliš miesta, ale sú dostatočne výkonné aj s dlho výdržou pri práci na batériové napájanie. Samozrejmosťou je dôraz na bezpečnosť, ktorý je oceňovaný predovšetkým vo firemnej sfére, ale notebooky potešia aj moderným dizajnom. Moderný je aj použitý displej s LED podsvietením spolu s voliteľnou podsvietenou klávesnicou. Na cestách je pri notebookoch dôležitá aj odolnosť. Aj na tú je rad Latitude pripravený a nechýba ani klávesnica odolná proti poliatiu.

So zameraním na bezpečnosť
Notebooky s úhlopříčkou 15,6" byly dlouhou dobu standardem co se týče rozměrů displeje a tím pádem i celého zařízení. Dnes už je trend jinde a stále žádanější jsou tenké ultrabooky s menší úhlopříčkou. Pojďme se ale podívat na Dell Latitude E6540, který je moderním zástupcem 15,6" notebooků a má rozhodně co nabídnout, a to i v oblasti zabezpečení ve firemní síti. Šasi notebooku Dell Latitude E6540 sa od predchádzajúcej generácie značne líšia. Jasne viditeľný je strieborný povrch veka, ktorý prevzali všetky modely z tejto štvrtej generácie. Za zmienku však rozhodne stoja aj celkovo zmenšené rozmery šasi, a to pri zachovaní 15,6" uhlopriečky a pohodnej klávesnice aj s numerickou časťou. Z hľadiska parametrov nie je zmenšenie nijako razantné, ale pri priamom porovnaní notebookov vedľa seba ide o príjemnú zmenu.

Bezpečný firemný notebook
Pri otvorenom notebooku si všimneme niekoľko drobných zmien oproti predchádzajúcemu modelu Latitude E6530. Ide iba o presun notifikačných diód, drobné zmeny dizajnu tlačidiel nad klávesnicou a podobne. Nič zásadné nás neprekvapí, a ak sme boli zvyknutí na rozloženie ovládacích prvkov starších modelov, s Latitude E6540 si nebudeme musieť zvykať na nič nové. Ide skôr o dizajnové a konštrukčné kroky, ktoré smerujú k zjednoteniu s ultrabookmi, ktoré po prvýkrát nachádzame práve v tejto generácii. Dell Latitude E6540 je všetkého všade solídny kancelársky notebook, ktorý sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Na pohodlnú kancelársku prácu, ktorú sľubuje zaistiť, vám bude stačiť ešte po mnoho budúcich rokov. Pokiaľ potrebujete kvalitný notebook, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť a ktorý bude vo firemnej sieti zabezpečený a ľahko spravovateľný, Latitude E6540 môžeme jedine odporučiť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 3701445806109 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-4310M 2.70 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.70 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 + AMD Radeon HD 8790M 2GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
