Notebook Dell Vostro 3360
Kód: 14523650Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Dell Vostro 3360.
Pod označením Vostro 3360 sa skrýva rad notebookov spoločnosti Dell, ktoré sú predurčené na firemné a náročné domáce použitie. Samozrejmosťou u nich sú pokročilé bezpečnostné funkcie, rovnako ako moderné výkonné procesory Intel a to vrátane najnovšej generácie radu Core. Notebooky tohto radu preto budú bez väčších problémov zaisťovať bleskové spúšťanie a načítanie väčšiny potrebných aplikácií.

Dôležitá bezpečnosť pre ochranu dôležitých dát.
V dnešnej dobe treba ešte viac dbať na bezpečnosť. Preto notebooky Dell s firemným zameraním často integrujú pokročilé bezpečnostné funkcie. Nie inak tomu je u rady Dell Vostro, kde je u vybraných modelov integrované šifrovanie dát a ďalej aj praktický softvér predinštalovaný v počítači za pomoci DigitalPersona. Zabezpečenie však nie je to jediné, čo notebooky Dell Vostro zvládajú. Za pomoci výkonných procesorov Intel s možnosťou voľby ďalších súčastí ako Intel Rapid Start, alebo Smart Response. Voliteľne je možné notebooky vybaviť aj modernými SSD pevnými diskami. Použité procesory sú nielen výkonné, ale aj úsporné a zaisťujú tak dlhú dobu prácu pri čisto batériovom napájaní.

Moderný design s dôrazom na praktickosť.
Moderné poňatie notebookov Dell Vostro je podčiarknuté tenkým, elegantným dizajnom, ktorý je skĺbený s vysokou odolnosťou notebooku ako celku. Nie je preto problém vziať si toto zariadenie so sebou aj na cesty, kde bude statočne odolávať náročným podmienkam. Zaujímavosťou je tiež, samozrejme, u vybraných modelov, podpora technológie WiDi pre bezdrôtové pripojenie displeja alebo veľkoplošné televízne obrazovky. Pohodlie zaisťuje aj moderné rozhranie USB špecifikácie 3.0, ktorá zaistí ešte rýchlejšie prehranie fotografií napríklad z dovolenky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.67 kg |
| EAN: | 5397063256099 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-3337U 1.80 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.80 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4000 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
