Notebook Dell XPS 15 (9550)
Kód: 14524697Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell XPS 15 9500.
Notebook Dell XPS 15 (9500) je nejmenší 15.6palcový notebook ve své výkonnostní třídě. Díky úžasnému InfinityEdge displeji bez rámečku je neskutečně kompaktní a tím pádem dokonale mobilní. S tenkou konstrukcí, vysokým rozlišením 4K a s výkonem skvělých procesorů Intel 6. generace poskytuje dokonalý soulad stylu a výkonu. XPS 15 (9500) je snadno přenositelný výkonný notebook, na kterém můžete pracovat a hrát hry kdekoli. Špičkový výkon ve hrách a grafických aplikacích zajistí velmi výkonná grafická karta GTX 1650 4GB.

Nádherný InfinityEdge displej.
Displej InfinityEdge maximalizuje zobrazovací plochu díky konstrukci velmi tenkého rámečku , který má v čele pouze 5,7 mm. To umožnilo umístění 15,6" displeje do notebooku, který se svou velikostí podobá notebooku většímu. Navíc jsou použity displeje s rozlišením 4k a velmi širokým pokrytím barevného prostoru, takže se můžete těšit na dokonale ostré a barevně věrné zobrazení.

Odolnost v kompaktní provedení.
Mnohé uživatele potěší robustní provedení těla notebooku z jediného kusu hliníku v kombinaci s povrchem z uhlíkových vláken u opěrky dlaní, které u modelů s dotykovým displejem doplňuje odolné sklo Corning Gorilla Glass NBT. Povrch není náchylný na otisky prstů a přesto zůstává velice odolný a příjemný na dotyk. Stejně tak je notebook šetrný k životnímu prostředí a výrobce plní celou řadu ekologických standardů.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 0662919107227 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Grafika: | Intel HD Graphics 530 + nVIDIA GeForce GTX 960M 4GB |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
