Notebook Dell XPS 15 9500
Kód: 14526480Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dell XPS 15 9500
Notebook Dell XPS 15 (9500) je najmenší 15.6-palcový notebook vo svojej výkonnostnej triede. Vďaka úžasnému InfinityEdge displeju bez rámčeka je neskutočne kompaktný a tým pádom dokonale mobilný. S tenkou konštrukciou, vysokým rozlíšením 4K as výkonom skvelých procesorov Intel 6. generácie poskytuje dokonalý súlad štýlu a výkonu. XPS 15 (9500) je ľahko prenositeľný výkonný notebook, na ktorom môžete pracovať a hrať hry kdekoľvek. Špičkový výkon v hrách a grafických aplikáciách zaistí veľmi výkonná grafická karta & GTX 1650 & 4GB.

Nádherný InfinityEdge displej
Displej InfinityEdge maximalizuje zobrazovaciu plochu vďaka konštrukcii veľmi tenkého rámčeka, ktorý má na čele iba 5,7 mm. To umožnilo umiestnenie 15,6" displeja do notebooku, ktorý sa svojou veľkosťou podobá notebooku väčšiemu. Navyše sú použité displeje s rozlíšením 4k a veľmi širokým pokrytím farebného priestoru, takže sa môžete tešiť na dokonale ostré a farebne verné zobrazenie.

Odolnosť v kompaktnom prevedení
Mnohých užívateľov poteší robustné prevedenie tela notebooku z jediného kusu hliníka v kombinácii s povrchom z uhlíkových vlákien pri opierke dlaní, ktoré pri modeloch s dotykovým displejom dopĺňa odolné sklo Corning Gorilla Glass NBT. Povrch nie je náchylný na odtlačky prstov a napriek tomu zostáva veľmi odolný a príjemný na dotyk. Rovnako je notebook šetrný k životnému prostrediu a výrobca plní celý rad ekologických štandardov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2400 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-10750H 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 250 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA GeForce GTX |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 + nVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Nad 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
