Herný notebook Asus ROG Zephyrus G15
Kód: 14550494Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 4711081807483 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | AMD Ryzen |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 6800HS 3.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 3.20 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA Geforce RTX |
| Grafika: | AMD Radeon 680M + nVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | ano |
| Osvetlenie klávesnice: | áno |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Šedá |
| Značka: | Asus |
| Cena EUR: | Nad 601 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka Asus patrí medzi najznámejších výrobcov výpočtovej techniky na svete. Je obľúbená pre svoj moderný design, spoľahlivý výkon a dostupnú cenu. V ponuke nájdete širokú škálu notebookov, počítačov, monitorov, základných dosiek aj herného príslušenstva, ktoré splnia požiadavky bežných užívateľov aj náročných profesionálov. Typické pre značku Asus sú aj 2v1 zariadenia, ktoré kombinujú klasický notebook a dotykový tablet.
Na našom e-shope ponúkame Asus repasované notebooky a počítače pre každodennú prácu a štúdium. Ideálnou voľbou sú rady Asus VivoBook navrhnuté na každodenné použitie na cestách aj v kancelárií. Neurobíte chybu ani s ľahkými chromebookmi Asus Flip s otočným displejom pre jednoduché zdieľanie obsahu.
Všetky repasované produkty Asus zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe.
Prezrite si našu aktuálnu ponuku všetkých produktov na webe inComputer.
