Herný notebook MSI Thin 15 B12VE
Kód: 14550483Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 4711377193016 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-12450H 2.00 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.00 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | nVIDIA Geforce RTX |
| Grafika: | Intel UHD Graphics + nVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Šedá |
| Značka: | MSI |
| Cena EUR: | Nad 601 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
