Notebook HP 250 G3
Kód: 14534501Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 250 G3
Oceňovaný notebook firemného razenia, ktorého si používatelia vážia pre jeho spoľahlivosť a optimalizáciu pre prácu na cestách. Tomu zodpovedá aj zvýšená odolnosť, ktorá chráni notebook pred každodennými nástrahami. Ide tak o praktického spoločníka pre každodenné pracovné nasadenie. To všetko a oveľa viac je rad notebookov 250 G3 od spoločnosti HP. Vďaka svojmu zameraniu má notebook zvýšenú odolnosť nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu. Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového prenosu obrazu.
Výkon vhodný pre firemné nasadenie
Za pomoci moderných technológií budete mať ako používateľ vždy k dispozícii dostatok výkon. Či už výpočtového, ktorý dodávajú moderné procesory, alebo grafického za pomoci diskrétnych grafických akcelerátorov. Notebooku ďalej nechýba podpora pre moderných ochranné prvky s možnosťou šifrovanie dát uložených na pevnom disku. Nikto nepovolaný sa tak k vašim citlivým dátam nedostane.
Dôraz na možnosti konektivity
To je nielen integrácia moderného rozhrania USB, ale tiež konektivít typu Wi-Fi na pripojenie k bezdrôtovým sieťam. Výrobca ďalej myslel aj na zábavu a preto notebooku nechýbajú prepracované reproduktory Altec Lansing.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0197498480015 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Celeron N2830 2.16 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.16 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.


