Notebook HP Chromebook 11 G5 EE
Kód: 14529885Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP Chromebook 11 G5 EE
Ak hľadáte naozaj spoľahlivé, kvalitné a výkonné zariadenie, voľte profesionálny rad! Odolná a napriek tomu ľahká konštrukcia vďaka horčíkovým (magnéziovým) zliatinám, titánovým pántom a tvrdenému polyméru. . Ste ajťák, stavbár, architekt, grafik, strojár, alebo editujete video? Doprajte si k práci kvalitné zariadenie, takáto investícia sa Vám určite vráti. Dnes viac ako kedykoľvek predtým si môžete dovoliť repasovaný alebo krátkodobo používaný tovar za zlomok pôvodnej ceny, môžete tak získať oveľa viac výkonu a spoľahlivosti ako s novým. plasťákom".

Odolný spoločník na každodennú prácu aj zábavu
Vnútri notebooku HP Chromebook sa ukrýva výkonný proces. Hlavnými výhodami je nízka spotreba, ktorá pozitívne ovplyvňuje dobu výdrže batérie bez nutnosti elektrického napájania. Tie zaisťujú dostatok výkonu nielen na každodennú činnosť, ale ešte im ho značná časť zostáva. Za zmienku stojí napríklad schopnosť bleskurýchleho štartu v kombinácii s úspornosťou a nízkou hmotnosťou začínajúcou na 1.3kg.

Jednoduchá a bezproblémová konektivita
Čo sa konektivity týka, potešiť môže aj vcelku slušná konektivita v podobe dvojice USB-C konektorov a dvoch klasických USB 3.0. Nechýba však ani 3,5 mm jack pre slúchadlá či mikrofón a microSD slot pre pamäťové karty. Na záver tu máme kamerku, ktorá má pre tento typ stroja tradičné rozlíšenie 720p. Dizajn síce nie je na prvom mieste pre každého, ale v poslednom čase si podľa tohto kritéria vyberá elektroniku stále viac ľudí. U HP Chromebooku sa design nemusí páčiť každému, ale jeho čisté línie, jednoduché poňatie a všadeprítomná praktickosť zaujmú širokú škálu budúcich užívateľov. Aby toho nebolo málo sú chromebooky schopné byť takmer kedykoľvek a kdekoľvek pripojené online, čo je aj ich hlavná úloha vďaka ich cloudovej orientácii.


Hewlett-Packard, skrátene HP, je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami, sídliaca v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete pôsobiacich takmer vo všetkých krajinách.
Špecializuje sa na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Známa je predovšetkým svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, scannermi, vreckovými počítačmi a servermi. HP sa zameriava na domácnosti a domáce kancelárie, malé a stredné firmy, verejnú správu a vzdelávanie, grafiku a umenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 0191628017560 |
| Uhlopriečka displeja: | 11,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Celeron N3060 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 16GB eMMC |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Zelená |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
