Notebook HP EliteBook 8560w
Kód: 14524533Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP Elitebook
HP EliteBook je absolútnou špičkou na poli pracovných notebookov. Vďaka tenkému a extrémne odolnému prevedeniu vám budú po ruke kedykoľvek ich budete potrebovať v kancelárii aj mimo nej. Vysoký výkon splní všetky vaše pracovné požiadavky a osvedčené technológie zabezpečenia zaistia, že sa vaše dáta nedostanú do nepovolaných rúk.

Prvotriedne spracovanie
Dizajn radu notebookov EliteBook 8560w kombinuje prvotriedne spracovanie, kedy všetky diely lícujú úplne presne, naproti tomu lúčovito brúsený kryt displeja elegantne dopĺňa vysoký výkon počítača ako celku. Notebook tak odolá nielen nečakaným pádom, ale aj vysokej teplote, nadmorskej výške, prachu alebo vibráciám rovnako ako vyššej vlhkosti okolitého prostredia. Nemusíte sa tak báť vziať si počítač kamkoľvek so sebou.

Profesionálny nástroj pre prácu
Notebook HP EliteBook 8560w je možné označiť za výpočtového robotníka, čomu bude zodpovedať skupina potenciálnych zákazníkov. Ak hľadáte výkon na úkor väčších rozmerov a hmotnosti, bude tento model, ako uliaty. Chcete notebook reprezentatívneho vzhľadu, ktorý v prípade potreby bez väčších ťažkostí prenesiete na obchodnú schôdzku či kamkoľvek inam? Dávate prednosť výkonu a ľahkému ovládaniu? Potom existuje iba jediná cesta. Vyskúšajte notebook HP EliteBook 8560w.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
| EAN: | 0886112505530 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-2620M 2.70 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.70 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | nVIDIA Quadro |
| Grafika: | nVIDIA Quadro 1000M 2GB |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
