Notebook HP ProBook 450 G5
Kód: 14531724Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pri tovare kategórie B je zaistená maximálna kvalita, zariadenie je riadne vyčistené a otestované. Kusy môžu mať ľahké poškodenia zodpovedajúce pravidelnému užívateľskému používaniu, chýbajúce záslepky portov či kozmetické defekty neovplyvňujúce samotnú funkčnosť zariadenia.
HP ProBook.
Praktický spoločník pre každodenné pracovné nasadenie s pridanou hodnotou v podobne multimediálnych funkcií a vlastností. To všetko a oveľa viac je rad notebookov ProBook od spoločnosti HP. Vďaka svojej príslušnosti k rade ProBook notebook získava zvýšenú odolnosti nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu. Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového pripojenia.

Výborný spoločník na prácu aj zábavu.
Praktický notebook HP ProBook 450 v úhľadnom šasi s jemným povrchom brúseného hliníka je predurčený pre všetky typy bežných činností. Vďaka antireflexnému 15,6" LED displeju s HD rozlíšením je ideálnou voľbou pre sledovanie filmov, hranie hier či prácu s viacerými oknami naraz. Čo sa konektivity týka, tak notebook zaistí všetko, na čo si len spomeniete. Chcete si pustiť film či seriál na televíziu v obývačke?Využite výstup HDMI, s ktorým je prenesenie obrazu medzi notebookom a televíziou hračkou.Ostatné periférie môžu využívať napríklad USB 3.0 porty.Samozrejmosťou je aj bezdrôtová technológia WiFi.

Lacný biznis po zoštíhlení.
HP ProBook 450 je notebook strednej cenovej triedy, ktorý za slušnú cenu osloví predovšetkým zákazníkov s vysokými požiadavkami na kvalitu, za ktorú ale nechcú vyplácať astronomické čiastky. 15,6“ HP ProBook 450 je základný pracovný notebook pre živnostníkov a menšie firmy. Pre svoju rolu je dobre pripravený vďaka rozsiahlej ponuke rozhrania a odolnej konštrukcii, ktorá je zároveň tenká a ľahká.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5704174105596 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
