Notebook HP ProBook 450 G6
Kód: 14535314Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Notebook HP ProBook 450 G6
Praktický spoločník pre každodenné pracovné nasadenie s pridanou hodnotou v podobne multimediálnych funkcií a vlastností. To všetko a oveľa viac je rad notebookov ProBook 450 G6 od spoločnosti HP. Vďaka svojej príslušnosti k rade ProBook notebook získava zvýšenú odolnosť nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu. Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového pripojenia.
- Spoľahlivosť radu ProBook.
- Ponuka všetkých dôležitých štandardných rozhraní.
- Kvalitná konštrukcia, Ktorá niečo vydrží.

Predurčený pracovať
Za pomoci moderných technológií budete mať ako používateľ vždy k dispozícii dostatok výkonu, ktorý dodávajú moderné procesory Intel, dostatočná kapacita operačnej pamäte DDR4 a integrované alebo dedikované grafické riešenie.
- 2 sloty SODIMM DDR4.
- Slot pre disk M.2 SSD a pozície pre 2.5" HDD.

Navrhnutý chrániť
Notebooku nechýba podpora pre moderné ochranné prvky s jednoduchými nástrojmi a službami pre správu dát a zabezpečenie. V prípade inštalácie Windows 10 a viac dostávate k dispozícii všetky funkcie systému, ktorý maximalizuje produktivitu a možnosti správy pre vaše podnikanie a ochráni vás pred bezpečnostnými hrozbami dneška. HP BIOSphere zvyšuje zabezpečenie a chráni dôležitá už od úrovne systému BIOS. Samozrejme sú k dispozícii aj technológie ochrany pevného disku a modul TPM.

Dôraz na možnosti konektivity
To je nielen integrácia rozhrania USB 3.0/3.1 Gen 1, ale tiež konektora USB typu C, Ktorý podporuje pripojenie DisplayPort (s voliteľným adaptérom) a jednoduché dokovanie. Pripojenie k sieťam zaistí káblové Gigabit Ethernet alebo bezdrôtové Wi-Fi ac a nechýba ani možnosť pripojenia externého zobrazovacieho zariadenia pomocou HDMI.
Komunikujte online
Nad displejom notebooku je integrovaná HD webová kamera a samozrejme aj mikrofón, vďaka ktorým bude komunikácia prostredníctvom internetu s rodinou, priateľmi, kolegami, klientmi a obchodnými partnermi veľmi jednoduchá av špičkovej kvalite.

Nielen práca, ale aj zábava
Na svoje si prídu aj milovníci multimédií, ktorým počúvanie umocnia zvukové technológie HP a stereo reproduktory s plným zvukom. Podpora technológie HP Noise Cancellation pre potlačenie šumu a vibrácií zaistí, že pri zábave nebudete rušení. Oživte svoju zábavu o podmanivý a veľmi presný zvuk HP. V prípade výberu modelu s Full HD displejom navyše získate dokonale ostrý obraz za každej situácie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 0193808250408 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-8265U 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 401 - 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
