Mini PC Intel NUC (5I3RYH)
Kód: 34500464Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mini počítač Intel NUC 11 Pro Kit NUC11TNKi5
S 5. generáciou procesorov Intel prichádzajú aj nové modely kompaktných počítačov Intel NUC. Znamená to ďalší nárast výkonu pre multimediálne využitie a kancelárske aplikácie. Intel NUC je tak vhodný nielen do domácností, ale aj do kancelárií, podnikov alebo škôl. Užite si perfektný výkon v minibalení.

Výhody systému Intel NUC
Mini počítač Intel NUC je plnohodnotný barebone systém, ktorý je možné zakúpiť v rôznych konfiguráciách a je len na vás aká varianta vám bude vyhovovať. Konfigurácie sú rôzne, takže môžete napríklad zvoliť priamo model s inštalovanou pamäťou, rýchlou pamäťou Intel Optane, pevným diskom aj operačným systémom. Alebo môže byť dodávaný bez pevného disku, operačnej pamäte a systému, takže môžete zvoliť aké osadenie je pre vaše potreby optimálne.

Možnosti využitia
Intel NUC je ideálnym základom pre osobný počítač, ktorý je vhodný či už na každodennú prácu v podnikovej sfére a kanceláriách alebo na zábavu pri surfovaní na nete, prezeraní fotiek či sledovaní filmov. Keďže jeho základ tvorí moderný procesor Intel, môže poskytnúť všetky zamýšľané vlastnosti. Úsporná platforma nielen šetrí energiu, ale ponúka dostatok výkonu ako HTPC pre multimediálnu zábavu pri prehrávaní videa či hraní menej náročných hier.
![]()
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 0675901809283 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 120 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-5010U 2.10 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.10 GHz |
| Pevný disk: | 120 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 4x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Intel |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
My staviame na kvalite, preto u nás nájdete repasovanú techniku osadenú predovšetkým procesormi značky Intel. Od úsporných procesorov v ľahkých notebookoch až po extrémne výkonné rady v herných mašinách a pracovných staniciach. Všetky produkty s technológiou Intel sú navrhnuté s dôrazom na vysokú kvalitu, širokú kompatibilitu, dlhú životnosť a sú u nás dostupné za výhodné ceny.
#ShowMore#
Intel je americký technologický gigant a svetový líder vo výrobe polovodičov, ktorý bol založený už v roku 1968 v kalifornskom meste Santa Clara. Špecializuje sa na vývoj najpokročilejších procesorov, ktoré tvoria srdcia väčšiny moderných počítačov po celom svete. Vďaka desaťročiam výskumu, neustálym inováciám a prísnemu testovaniu sa značka Intel stala synonymom pre spoľahlivý výkon, ktorý ocenia ako bežní používatelia, tak profesionáli v korporátnom sektore.
Na inComputer ponúkame preverené notebooky a PC s procesormi Intel Core i3, i5, i7 aj i9. Všetky stroje máme na sklade, pripravené na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenzie našich spokojných zákazníkov.
