Notebook Lenovo IdeaPad 100s-14IBR
Kód: 14543720Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad 100s-14IBR
Lenovo IdeaPad 100s-14IBR je ľahký a cenovo dostupný notebook, ideálny pre každodenné nenáročné používanie doma, v škole alebo na cestách. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a ľahkej prenositeľnosti je vhodný pre užívateľov, ktorí hľadajú základné zariadenia pre bežné úlohy.
Navrhnutý pre jednoduchosť a pohodlie
Tento model je prispôsobený tak, aby poskytoval jednoduché ovládanie, rýchly štart a prehľadné prostredie. Je ideálny pre bežnú prácu s dokumentmi, e-mailami, sledovanie videí alebo prehliadanie internetu bez zbytočného preťaženia funkciami.
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
Vďaka ľahkému telu a tenkému profilu sa zariadenie ľahko prenáša aj skladuje. Je perfektnou voľbou pre študentov alebo užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivý notebook na cestách.
Ideálne pre základné domáce využitie
Notebook sa hodí najmä pre menej náročné úlohy, ako je práca v prehliadači, online výučba alebo správa osobných dokumentov. Predstavuje praktickú voľbu pre tých, ktorí chcú cenovo dostupné a funkčné zariadenia.
Minimalistický dizajn a tichý chod
IdeaPad 100s-14IBR má čistý a jednoduchý vzhľad, ktorý zapadne do akéhokoľvek prostredia. Tichá prevádzka bez rušivého hluku navyše prispieva k pohodlnému používaniu aj v pokojnom prostredí ako je knižnica alebo domáca kancelária.
Lenovo IdeaPad 100s-14IBR je kompaktný a dostupný notebook, ideálny pre používateľov, ktorí hľadajú jednoduché a praktické riešenie pre každodenné úlohy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.75 kg |
| EAN: | 5707271559750 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Pentium |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Pentium N3710 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
