Notebook Lenovo IdeaPad 320-17AST
Kód: 14538893Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad 320-17AST
Lenovo IdeaPad 320-17AST je cenovo dostupný notebook s veľkým displejom, ktorý je ideálny pre základnú kancelársku prácu, multimediálnu zábavu a prezeranie webových stránok. Ponúka spoľahlivý výkon a moderný design.
- 17,3-palcový HD+ displej.
- ProcesorAMD.
- Integrovaná grafika AMD Radeon.
- Operačná pamäť typu DDR4 RAM.

Veľký displej pre lepší prehľad
Lenovo IdeaPad 320-17AST je vybavený veľkým 17,3-palcovým displejom s rozlíšením HD+, ktorý ponúka dostatok priestoru pre pohodlnú prácu s viacerými oknami súčasne a je skvelý aj pre sledovanie filmov.

Výkon pre každodenné úlohy
Notebook je vybavený procesormi AMD, ktoré zaisťujú plynulý chod pri základných úkonoch, ako je prezeranie webových stránok, práca s dokumentmi a sledovanie videí.

Integrovaná grafika
Notebook je vybavený grafikou AMD Radeon, Ktorá ponúka dostatočný výkon pre multimediálnu zábavu a základné grafické úkony.

Praktické možnosti pripojenia
Lenovo IdeaPad 320-17AST poskytuje široké možnosti pripojenia, vrátane portov USB 3.0,HDMI, ačítačky pamäťových kariet, čo uľahčuje pripojenie periférií a ďalších zariadení.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 0191545037283 |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 palcov |
| Typ procesora: | AMD A4 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | AMD A4-9120 2.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.20 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | AMD Radeon |
| Grafika: | AMD Radeon R3 2CU |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
