Notebook Lenovo ThinkPad Edge E320
Kód: 14535890Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkPad E330
Vysoký výkon bez kompromisov, štýlové prevedenie, to sú notebooky Lenovo ThinkPad Edge. Notebooky, ktoré sú šité na mieru vášmu podnikaniu alebo ako základ IT riešení vo väčšej firme. Navyše s veľmi priaznivým rozpočtom s dôrazom na business aplikácie, profesionálnu spoľahlivosť, celou škálou príslušenstva a navyše s dôrazom na ekológiu.
Rafinovaná jednoduchosť
Čisté línie v kombinácii s lešteným kovom a širokou škálou farebných prevedení, to všetko sú notebooky ThinkPad Edge. Tenké a ľahké notebooky v rôznych prevedeniach uhlopriečky displeja s LED podsvietením. V kombinácii s moderným hardvérom, ktorý poskytujú notebooky ThinkPad, posunú vaše podnikanie do vyšších sfér. A to vrátane profesionálnej podpory a vysokej spoľahlivosti.
Optimalizácia pre obchodné nasadenie
Pohodlie a pokročilé technológie zvýšia pracovnú produktivitu a zefektívnia bežný pracovný deň. Séria notebooku Edge ponúka celú sériu technológií a aplikácií, ktoré zaisťujú univerzálne a spoľahlivé využitie každý deň, nech je vašou úlohou čokoľvek. Moderný operačný systém v kombinácii s procesormi Intel ponúkajú excelentný výkon v akejkoľvek aplikácii. Ďalšou z funkcií je RapidBoost starajúci sa o zrýchlený štart počítača.
Spoľahlivosť na profesionálnej úrovni
Za pomoci moderných softvérových nástrojov ako ThinkVantage and Recovery je obnova systému v prípade zlyhania otázka okamihu. Súčasťou je tiež správca hesiel Password Manager uľahčujúci prihlasovanie, alebo automatická správa aktualizácií. Zabrániť katastrofám má za úlohu systém Active Protection System. Ďalšie pohodlie je dosiahnuté za pomoci viacdotykového touchpadu. Touchpad je ďalej vybavený beztlačítkovým ovládaním s možnosťou zväčšením, rotáciou a ďalších funkcií pri práci s fotografiami.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 7427071148067 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-2330M 2.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.20 GHz |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Červená |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.



