Notebook Lenovo ThinkPad Edge E540
Kód: 4330103Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Řada ThinkPad E
ThinkPady řady E jsou nástupci řady Edge, která patřila mezi ty, se kterými Lenovo v historii nejvíce experimentovalo. Řada ThinkPad E je základem pro vstup mezi ThinkPady. Znamená nižší cenu a širší rozpětí – cílí i jinam, než mezi striktně business klientelu.

Stylový a produktivní
Notebooky Lenovo ThinkPad Edge řady E540 představují zařízení pro každodenní firemní použití, a to i v malých domácích kancelářích. Notebooky jsou vybaveny výkonnými procesory, mají nízkou hmotnost a velkou úhlopříčku displeje 15.6". Tyhle notebooky mají stylový design a vyznačují se spolehlivostí a odolností.

Ideální pro práci i zábavu
Dodejte svému podniku unikátní styl díky poutavému vzhledu a skvělým funkcím těchto firemních notebooků. Jsou zabezpečené, navržené pro zvýšení produktivity a díky jejich vzhledu bude vaše podnikání vypadat stylověji. ThinkPad E540 je v první řadě stavěn jako pracovní nástroj, řada E ale vždy byla mezičlánkem mezi multimediálními a pracovními notebooky.


Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 0864629000083 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.

