Notebook Lenovo ThinkPad T450
Kód: 14523213Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkPady rad T
Akýmsi high-endom medzi ThinkPadmi je rad T. Tej totiž z pôvodných IBM ThinkPadov zostalo asi najviac. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na konštrukciu aj výbavu. Telo z uhlíkových vlákien, dokovací konektor, kvalitný displej. Legendárna odolnosť ThinkPad testovaná podľa armádnych špecifikácií.

Ultrabook, ktorý nesklame
Model Lenovo ThinkPad T450 žne obdiv predovšetkým vďaka svojim kompaktným rozmerom a predkladanému výkonu. Ideálny variant nielen na pracovné účely, ale aj bežné domáce používanie. Ultrabook zo starej školy, tak nejako by sa dalo označiť model Lenovo ThinkPad T450. Ten je verný kvalitám svojich predchodcov a vychádza z tradičného designu modelov ThinkPad. Na prvý pohľad pekný notebook, ktorý nadchne nielen detaily, ale aj svojou funkčnou výbavou pod elegantným šasi.
Pracovná špička v prenosnom prevedení
<p style="box-sizing: border-box; font-size: 14px; font-family: 'Open Sans', 'Trebuchet MS', Arial, Tahoma, Verdana; vertical-align: baseline; white-space: normal word-spacing: 0px;Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0889800782596 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-5300U 2.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.30 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
