Notebook Lenovo ThinkPad T510
Kód: 14523591Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkPady rad T
Akýmsi high-endom medzi ThinkPadmi je rad T. Tej totiž z pôvodných IBM ThinkPadov zostalo asi najviac. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na konštrukciu aj výbavu. Telo z uhlíkových vlákien, dokovací konektor, kvalitný displej. Legendárna odolnosť ThinkPad testovaná podľa armádnych špecifikácií.

Pracovník s obchodným vzhľadom
Zaobstarajte si notebook s kvalitným dielenským spracovaním, ktorý budete môcť využiť na svoju prácu. Zvoľte model, ktorého vzhľad bude dostatočne reprezentatívny. Zamerajte sa na klasiku v podaní Lenovo ThinkPad T510. Stále viac užívateľov prahne po mobilnom zariadení, ktoré spája hneď niekoľko predpokladov dohromady. Ľudia vyžadujú mobilitu na svojich cestách, dostatočný výkon pri práci a zároveň reprezentatívny vzhľad pri akomkoľvek jednaní či obchodnej schôdzke. To všetko v plnej miere spĺňa notebook Lenovo ThinkPad T510, ktorý je produkovaný vo veľkosti 15,6“. Kompaktný, ucelený a praktický balíček, ktorý odvedie svoju prácu na výbornú.

Štýlový a robustný
Už prvý kontakt s notebookom vás o tom všetkom presvedčí. Za to môže predovšetkým čierny plast, ktorý vytvára dojem pogumovaného povrchu, ktorý vám nahráva hlavne pri prenášaní. Na pevnosti sa podpisujú aj dva rovnaké kovové pánty držiace displej, ktorého odklopenie dá trochu zabrať, čo je na prospech veci.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| EAN: | 4051363278588 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-560M 2.67 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.67 GHz |
| Pevný disk: | 250 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 4x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Lampičkou zhora |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
