Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga G1
Kód: 14532415Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súčasťou balenia je dotykové pero
Lenovo ThinkPad X1 Yoga G1
Séria zariadení s označením Yoga zahŕňa konvertibilné zariadenia so špeciálne upravenými pántami, ktoré umožňujú preklopiť dotykový displej až o 360 °. To so sebou prináša 4 rôzne režimy použitia, ktoré sa prispôsobia na mieru vašim aktuálnym potrebám. V prvom rade tu máme režim klasického notebooku, ktorý vám umožní naplno využívať kombináciu klávesnice a dotykového displeja. Pre štýlové odprezentovanie projektu Vašim kolegom či pohodlné sledovanie Vášho obľúbeného filmu slúžia režimy stojanček a stan. Ak radi čítate či túžite len tak surfovať po internete, stačí displej otočiť úplne na druhú stranu a zmeniť Yogu na plnohodnotný tablet.

Konvertibilný notebook pre profesionálov
Využite jedinečný dizajn notebooku ThinkPad&X1 Yoga a otáčajte dotykový displej o 360 °. Notebook preto umožňuje použitie v štyroch rôznych režimoch. Použije polohu notebook pokiaľ chcete pracovať produktívne. Stojan vám umožní pohodlné prezentácie a multimediálnu zábavu v optimálnej polohe displeja. Poloha stan je veľmi stabilná pre dotykové ovládanie, a keď otočíte displej o plných 360 °, potom môžete Yogu využiť ako klasický tabliet.
Preklopná špička medzi ThinkPadmi
Celý počítač je čierny a má jemnú povrchovú úpravu, ktorá je príjemná na dotyk a nie je na nej hneď vidieť každý odtlačok. Iba prekrytie displeja s dotykovou vrstvou nie je matný, ale hoci má lesklú úpravu, odlesky sú aspoň čiastočne utlmené.
Veko je možné vyklopiť v plnom uhle 360° vďaka zdvojeným kĺbom. Hneď ako je otvorenie väčšie ako 180°, dôjde k prepnutie do režimu tabletu, čo znamená otáčanie obrazovky podľa výstupu z akcelerometrov a deaktiváciu všetkých vstupných zariadení s výnimkou dotykového displeja a postranných tlačidiel. Klávesnica a trackpoint sa navyše po preklopení mechanicky zasunú do základne, aby sa minimalizovala šanca, že sa zašpiní alebo poškodí. Vďaka tomu sa ultrabook sa pohodlnejšie drží a nedochádza k nechcenému stlačenie kláves.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 6782349344321 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-6600U 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
