Notebook Lenovo Yoga C940-14IIL
Kód: 14542430Súvisiaci tovar
Podrobný popis
☝ Dotyková obrazovka horšie reaguje na ovládanie prstom, ale pri použití stylusu (nie je súčasť balenia) funguje bez problémov. Práve vďaka tomu je cena tohto zariadenia výrazne výhodnejšia – ideálna voľba pre tých, ktorí preferujú prácu s perom a chcú ušetriť.
Lenovo Yoga Book C940-14IIL
- 14" dotykový Full HD IPS displej so skvelým obrazom
- Procesor Intel
- Pevný disk NVMe SSD
- Kvalitný zvuk Dolby Atmos

Používajte Yoga Book C940–14IILL spôsobom, aký potrebujete
Využite jedinečný dizajn notebooku Yoga Book C940–14IILL a otáčajte dotykový displej o 360°. Notebook preto umožňuje použitie v 4 rôznych režimoch. V polohe notebook sa najlepšie hodí na prácu. Stojanček vám umožní pohodlné prezentácie a multimediálnu zábavu v optimálnej polohe displeja. Poloha stan je veľmi stabilná pre dotykové ovládanie, a keď otočíte displej o plných 360°, potom môžete Yoga Book C940–14IILL využiť ako klasický tabliet.

Dotykový displej s jemným rozlíšením
Radi si užívate zábavu a pracujete s perfektne ostrým obrazom? Ani v tomto smere vás Yoga Book C940–14IILL nesklame. Dotykový displej s vysokým rozlíšením Full HD Dolby Vision je zárukou neuveriteľne ostrého obrazu. S viacdotykovým ovládaním a moderným operačným systémom Windows je plne optimalizovaný na prácu i zábavu, ktorej sa budete chcieť venovať.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 0193638722717 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-1065G7 1.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.30 GHz |
| Pevný disk: | 1 000 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Grafika: | Intel Iris Plus Graphics |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Béžová |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | 401 - 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
