Notebook Microsoft Surface Laptop
Kód: 14532516Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Microsoft Surface Laptop
Neuveriteľne výkonný a dokonale remeselne spracovaný – to je Microsoft Surface Laptop. Jeho konštrukcia je priamo stvorená na cestovanie a použitie viacerými spôsobmi a to aj v náročných grafických aplikáciách. 13,5" displej PixelSense je jednoducho ohromujúci s veľmi jemným obrazom pre prácu aj zábavu. 3.4 miliónov pixelov rozlíšenie 2256 x 1504 obrazových bodov (jemnosť 201 PPI) vám poskytuje dokonalý priestor priviesť vaše výtvory k životu. Navyše je chránený odolným sklom Corning Gorilla Glass 3 a podporuje voliteľné pero Surface Pen.

Výkon moderných technológií
Microsoft Surface Laptop je starostlivo navrhnutý a vyladený na prácu s náročnými aplikáciami. Excelentný výkon dodávajú procesory Intel, ktoré dopĺňajú potrebnú kapacitu operačnej pamäte a pevné disky SSD. Ako grafické riešenie je k dispozícii integrovaná grafika Intel Graphics. O potrebný výkon zariadenia tak nemusíte mať žiadne obavy.

Navrhnutý pre profesionálne aplikácie
Teraz sa už nemusíte obmedzovať pracovným prostredím a môžete tvoriť kdekoľvek. Nie je problém mať Surface Laptop neustále po ruke a každý svoj nápad okamžite realizovať v profesionálnych aplikáciách, ako sú SolidWorks 3D CAD, AutoCAD Revit a Adobe Premiere Pro. Odpútajte sa od pracovného stola a tvorte kdekoľvek budete chcieť.

Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodná spoločnosť so sídlom v Redmonde v štáte Washington. Zaoberá sa vývojom, výrobou, licencovaním a podporou širokej škály produktov a služieb, ktoré sú späté predovšetkým s počítačmi. Bola založená 4. apríla 1975 za účelom vývoja a predaja interpretov BASIC pre Altair 8800, potom ale začala v polovici osemdesiatych rokov dominovať trhu s operačnými systémami pre domáce počítače so systémom MS-DOS, ktorý nasledovala séria operačných systémov Microsoft Windows.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 0889842784220 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,5 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 2256 x 1504 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel CORE I5-7300U 2.60 GHZ |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 620 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Microsoft |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Ponúkame pre vás širokú ponuku nových aj repasovaných produktov Microsoft. Medzi najobľúbenejšie Microsoft notebooky patria napríklad elegantné a výkonné Microsoft Surface, ktoré v sebe spájajú moderný design, vysoký výkon a dlhú výdrž batérie. Vynikajú aj skvelou kompatibilitou s operačným systémom Windows a intuitívnym dotykovým ovládaním, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre prácu aj kreatívne činnosti. V ponuke máme aj príslušenstvo od značky Microsoft, ako sú bezdrôtové myši alebo dokovacie stanice.
#ShowMore#
Spoločnosť Microsoft založili v roku 1975 priatelia Bill Gates a Paul Allen v americkom meste Albuquerque. Ich cieľom bolo sprístupniť výpočtovú techniku bežným ľuďom. Z malej softvérovej firmy sa postupne stala jedna z najväčších technologických spoločností sveta, ktorá zásadne ovplyvnila podobu moderného počítačového priemyslu. Microsoft stojí za vývojom operačného systému Windows, kancelárskeho balíka Office a mnohých ďalších technológií, ktoré dnes tvoria základ modernej digitálnej práce aj zábavy. Okrem toho majú aj svoje rady Microsoft produktov, ako sú počítače, notebooky a príslušenstvo.
Naše repasované notebooky Microsoft zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, možnosť jej predĺženia, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku a doprajte si kvalitné produkty Microsoft za dostupnú cenu.
