Notebook Thomson NEO15-1BK32N
Kód: 14550462Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 3663792025155 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Atom |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 32 GB |
| Operačná pamäť: | 1 GB |
| Procesor: | Intel Atom Z3735G 1.33 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.33 GHz |
| Pevný disk: | 32 GB eMMC |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | ano |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
