Počítač HP EliteDesk 800 G6 Tower Intel Core i7-10700 2.90 GHz / 16 GB RAM / 256 GB NVMe SSD
Kód: 14550281Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteDesk 800 G6 Tower
Stručné zhrnutie: Výkonný stolný počítač triedy business vhodný pre kanceláriu, multitasking aj firemné nasadenie. Ponúka spoľahlivý chod, kvalitnú konštrukciu a dobrú rozšíriteľnosť.

Kľúčové vlastnosti
- Výkonný procesor Intel Core (rôzne konfigurácie)
- Dostatočná operačná pamäť pre plynulý chod systému
- Rýchle SSD úložisko s možnosťou rozšírenia
- Možnosť osadenia dedikovanej grafickej karty
- Prevedenie Tower s dobrou prístupnosťou komponentov
Konštrukcia a prevedenie
Robustná skriňa typu Veža umožňuje ľahký prístup ku komponentom bez nutnosti použitia náradia. Konštrukcia je navrhnutá pre dlhodobé a spoľahlivé firemné nasadenie.

Výkon a nasadenie
Počítač je vhodný pre bežnú kancelársku prácu, multitasking aj prácu s väčším množstvom aplikácií. Poradí si aj s náročnejšími úlohami podľa konkrétnej konfigurácie.
Rozšíriteľnosť
Zariadenie ponúka možnosť rozšírenia o ďalšia operačná pamäť, úložisko aj grafickú kartu, čo umožňuje prispôsobiť výkon aktuálnym i budúcim požiadavkám.
Pripojenie
K dispozícii sú bežné porty na pripojenie periférií, monitorov i siete vrátane USB, obrazových výstupov a LAN.
Využitie
Ideálne prefirmy, kancelárie aj domáce pracovne, Kde je kladený dôraz na spoľahlivosť a možnosť upgradu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 0195161243721 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-10700 2.90 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.90 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 630 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | 2x |
| USB 3.0: | 9x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | 401 - 600 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
