Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 (T580) 16GB Pearl White
Kód: 14525483Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi 16GB biely
Biely tablet Samsung Galaxy Tab A s veľkosťou displeja 10,1" predstavuje vyššiu triedu tabletov so špičkovou výbavou v dobrej cenovej relácii. Vďaka veľkej obrazovke predstavuje ideálneho spoločníka pre prehliadanie webu, sledovanie filmov i hranie hier doma aj na cestách. Výkonný hardvér spoločne so systémom Android 6.0 zaistí plynulé prostredie.

Všetko pre optimálny zážitok
Čelnej strane tabletu Galaxy Tab A 10.1 vojvodí 10,1" IPS displej s rozlíšením 1920 × 1200 bodov, čo je úplne dostačujúca hodnota pre jemný obraz. Pod displejom sa nachádza klasické hardvérové tlačidlo, ktoré je doplnené dvojicou senzorických ovládačov späť alebo vyvolanie posledných spustených aplikácií. Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi je poháňaný osemjadrovým procesorom Exynos 7870 v kombinácii s 2 GB operačnej pamäte.Pre inštaláciu všetkých programov je potom nachystaná interná pamäť s kapacitou 16 pozícia pre micro SD kartu s veľkosťou až 200 GB.

Praktický fotoaparát
Samsung Galaxy Tab A vo verzii pre rok 2016 však vie aj celkom obstojne robiť snímky. K tomu je vybavený zadnou kamerou s automatickým zaostrovaním a rozlíšením 8 Mpx. Predná 2Mpx kamera potom spoľahlivo obstará videokomunikácii vo veľmi dobrej kvalite. Tá by nebola možná bez dobrého prenosu dát, ktorý obstaráva rýchla WiFi štandardu 802.11ac.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 7313380146019 |
| Uhlopriečka displeja: | 10,1 palcov |
| Typ procesora: | Exynos |
| Rozlíšenie displeja: | 1200 x 1920 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Procesor: | Exynos 7870 Octa 1.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 14611 |
| Pevný disk: | 16 GB |
| Grafika model: | Mali |
| Grafika: | Mali-T830 MP1 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Android |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | nie |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Biela |
| Značka: | SAMSUNG |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Na našom e-shope nájdete širokú ponuku rôznych produktov Samsung. Táto značka je obľúbená pre svoj dôraz na moderné technológie, spoľahlivosť a elegantný design. V našej ponuke nájdete napríklad monitory, repasované telefóny Samsung Galaxy alebo operačné pamäte, ktoré zaujmú nielen kvalitou spracovania, ale aj dlhou životnosťou.
#ShowMore#
Spoločnosť Samsung bola založená v roku 1938 v juhokórejskom meste Tegu podnikateľom Lee Byung-Chulom. Z pôvodne malej obchodnej firmy sa počas rokov vypracovala na jedného z najväčších svetových výrobcov elektroniky a digitálnych technológií. Dnes je skupina Samsung synonymom pre technologický pokrok, inovácie a kvalitu, ktoré využívajú milióny ľudí po celom svete – od bežných užívateľov až po profesionálov v IT a priemysle.
Naše repasované produkty Samsung zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, možnosť jej predĺženia, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku alebo na recenzie od našich zákazníkov.
