Tablet Samsung Galaxy Tab Active 2 LTE
Kód: 14526743Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pomocník do náročných podmienok
Tablet bol stvorený so starostlivosťou a dôrazom na použitie v náročných podmienkach. Základom je robustné telo s protišmykovou úpravou, vďaka ktorej sa dobre drží. Nemusíte sa báť nechceného vykĺznutia. S tabletom sa dodáva špeciálny ochranný kryt so zvýšenou odolnosťou proti pádom až z 1,2 metrov. Kryt má vojenskú certifikáciu MIL-STD 810G. Tá zaisťuje vysokú odolnosť potvrdenú testami.

Rýchly s užitočnými detailmi
Srdce tabletu je osemjadrový procesor vlastnej výroby Samsung Exynos 7870 s 1,6 GHz. Spolupracuje s 3 GB operačnej pamäte (RAM). Zdržiavať pri práci vás určite nebude. Vzhľadom na použitie má tablet 8“ veľký displej pre lepšiu ergonómiu. Tablet je napájaný batériou o kapacite 4 450 mAh. Batériu je možné užívateľsky vybrať a vymeniť ich spätne kompatibilné s predchádzajúcou generáciou tabletu Active. Ďalšou z užitočných vlastností je prítomnosť POGO konektora na nabíjanie viacerých tabletov súčasne alebo na pripojenie voliteľnej klávesnice.

Čítačka odtlačkov prstov - Spoločne s čítačkou tváre zaistí bezpečnosť zariadenia a bezproblémové odomknutie jednou rukou alebo aj bez použitia rúk v prípade čítačky tváre.
Podpora IBM Maximo - Vďaka nej tablet podporuje funkcie pre správu aktív a pracovných procesov.
KNOX - Bezpečnostná platforma, ktorá spĺňa parametre ochrany dát.

Fotoaparát s rozšírenou realitou
Hlavná kamera ponúka rozlíšenie 8 Mpx s automatickým ostrením. Zaznáme pre firemné účely, ako sú napríklad dokumenty alebo skenovanie preukazov, budú teraz kvalitnejšie. Pre video hovory je k dispozícii predná 5Mpx kamera.
Vďaka novému gyroskopu a geomagnetickým čidlám môžu pracovníci využiť funkcie z rozšírenej reality. Rozšírenú realitu je možné pri tablete Galaxy Tab Active2 využiť napríklad na školenie zamestnancov a zákaznícku podporu. Firmy tak môžu svojich zamestnancov vyškoliť v realistickom prostredí ešte pred tým, než sa príslušný pracovník prvýkrát dostane do skutočného pracovného prostredia. Tablet je tiež vybavený funkciou NFC.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| EAN: | 8801643030070 |
| Uhlopriečka displeja: | 8 palcov |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 800 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Operačná pamäť: | 3 GB |
| Procesor: | Cortex-A53 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 16 GB |
| Grafika model: | Mali |
| Grafika: | Mali-T830 MP1 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | SAMSUNG |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Na našom e-shope nájdete širokú ponuku rôznych produktov Samsung. Táto značka je obľúbená pre svoj dôraz na moderné technológie, spoľahlivosť a elegantný design. V našej ponuke nájdete napríklad monitory, repasované telefóny Samsung Galaxy alebo operačné pamäte, ktoré zaujmú nielen kvalitou spracovania, ale aj dlhou životnosťou.
#ShowMore#
Spoločnosť Samsung bola založená v roku 1938 v juhokórejskom meste Tegu podnikateľom Lee Byung-Chulom. Z pôvodne malej obchodnej firmy sa počas rokov vypracovala na jedného z najväčších svetových výrobcov elektroniky a digitálnych technológií. Dnes je skupina Samsung synonymom pre technologický pokrok, inovácie a kvalitu, ktoré využívajú milióny ľudí po celom svete – od bežných užívateľov až po profesionálov v IT a priemysle.
Naše repasované produkty Samsung zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, možnosť jej predĺženia, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku alebo na recenzie od našich zákazníkov.
