Notebook CLEVO N870HZ
Kód: 14533228Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Clevo N870HZ - Priestranný a Výkonný Pre Prácu i Zábavu
Clevo N870HZ poskytuje skvelý balíček výkonu a komfortu s veľkým 17,3 palcovým displejom a výkonným hardvérom. Je to ideálna voľba pre užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivý notebook na prácu aj zábavu.

Výkonný Procesor pre Všestranné Využitie: S procesorom Intel dosiahnete dostatočný výkon pre prácu s aplikáciami, sledovanie videí a aj niektoré hry.
Priestranný a Rýchly SSD Disk: Disk SSD poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše súbory a zároveň zaisťuje rýchle načítanie systému a aplikácií.
Grafika Pre Viac Možností: Kombinácia integrovanej grafiky Intel HD Graphics a dedikovanej nVIDIA GeForce umožňuje využitie grafického výkonu podľa aktuálnych potrieb – od bežnej prevádzky po niektoré hry.
Vysoký Standard Zobrazovanie: Veľký 17,3-palcový displej s Full HD rozlíšením poskytuje ostrý obraz a dostatok priestoru pre pohodlnú prácu s aplikáciami a mediálnym obsahom.
Numerická Klávesnica a Ďalšie Funkcie: Numerická klávesnica na klávesnici uľahčuje prácu s číslami. Notebook ďalej ponúka DVD-RW mechaniku, webkameru a bezdrôtové možnosti pripojenia.

Clevo N870HZ je notebook s vyváženým výkonom a funkciami, ktorý splní požiadavky náročnejších používateľov a poskytne dostatočný výkon pre rôzne aktivity.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 0654728813017 |
| Uhlopriečka displeja: | 17,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.60 GHz |
| Pevný disk: | 256 GB SSD |
| Grafika model: | Intel UHD Graphics |
| Grafika: | Intel UHD Graphics 620 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 2x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
