Počítač Dell OptiPlex 960 MT
Kód: 14522135Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Firemní počítač DELL OptiPlex
Stolní počítač DELL Optiplex je výkonným pomocníkem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou Vaší dobré investice do počítačů DELL.

Dell Optiplex 3050
Osobní počítač DELL Optiplex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Počítač řady Optiplex 3050 MT vám poskytuje výkon, široké možnosti správy a zabezpečení v prostorově velmi úsporné konstrukci, která umožní flexibilní výběr umístění. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL Optiplex.

Optimální řešení pro příznivce stolních počítačů
Ne nadarmo se říká, že výkon ničím nenahradíš a to platí u stolních počítačů dvojnásob. Model Dell Optiplex 3050 je v tomto směru jasným důkazem toho, že potřebný výkon lze skloubit s lákavým vzhledem a hlavně přijatelnými pořizovacími náklady. Vzhledem k tomu, že se tento stolní počítač nabízí hned v několika variantách, je pochopitelné, že se liší hlavně počtem jednotlivých portů. Největší absenci má v tomto směru nejmenší verze Ultra Small Form Factor.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.
POTŘEBUJETE POČÍTAČ IHNED POUŽÍVAT?
Nastavíme a nainstalujeme potřebné programy za Vás!
![]()
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
| ZARUČENÁ VÝBORNÁ KVALITA | |
| NAINSTALOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM | |
| ODBORNÁ TECHNICKÁ KONTROLA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 0600303666158 |
| Uhlopriečka displeja: | nie |
| Typ procesora: | Intel Core2Duo |
| Rozlíšenie displeja: | ne |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Procesor: | Intel Core2Duo E8400 3.00 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 0.00 GHz |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 8x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | áno |
| WIFI: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| SD čítačka: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Dell |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V ponuke značky Dell nájdete široký výber profesionálnych notebookov a stolných počítačov. Dell je synonymom pre spoľahlivosť, vysoký výkon a inovatívne technológie, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a komfortný užívateľský zážitok.Spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1984, dnes patrí medzi gigantov vo svojom odbore a určuje ďalší vývoj segmentu.
Medzi najobľúbenejšie modely patria napríklad notebooky 2v1, ktoré sú veľmi flexibilné a kombinujú výhody notebooku a tabletu zároveň, alebo lacné študentské notebooky určené na štúdium, ktoré sú vhodné na prenášanie a prácu na cestách.
Na inComputer.sk ponúkame kvalitné repasované notebooky a počítače značky Dell. Všetok tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie – Vašu objednávku obdržíte obvykle už do 24 hodín. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
