Notebook Fujitsu LifeBook E554
Kód: 14527361Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fujitsu LifeBook E
Notebook Fujitsu Lifebook ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a dostatočným výkonom. Za pomoci nízkej hmotnosti patrí medzi ľahké modulárne notebooky s možnosťou voľby uhlopriečky displeja podľa konkrétneho zamerania v rozmedzí 13.3 až 15.6". Spoľahlivý notebook Fujitsu Lifebook radu E predstavuje ideálne riešenie pre podnikové potreby, či už na ňom budete pracovať v kancelárii alebo na cestách.

Kvalitné a odolné prevedenie
V rámci ponuky pracovných notebookov sú LifeBooky E strednou a vyššou triedou na použitie vo veľkých firmách. Nejde o luxusné hi-tech stroje, ktoré by sa pýšili extrémne tenkým prevedením alebo displejom s vysokou hustotou bodov. Sú Na rozdiel od lacných notebookov má rad LifeBook E500 praktické povrchy, ktoré miestami pôsobia ako pogumované a na ktorých nie je vidieť každý odtlačok…
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 4053026816021 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-4100M 2.50 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.50 GHz |
| Pevný disk: | 128 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Fujitsu |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fujitsu je japonská technologická spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov výpočtovej techniky a IT služieb na svete. Zaujímavosťou je, že Fujitsu vyvinulo prvý japonský počítač a dlhodobo patrí medzi firmy s najväčším počtom registrovaných patentov v oblasti IT. Firemný slogan "Možnosti sú nekonečné" reprezentuje znak nekonečna nad písmenkami J a I v samotnom názve.
U nás nájdete širokú ponuku repasovaných notebookov a počítačov Fujitsu, ktoré sa vyznačujú sa vyznačujú spoľahlivosťou a precíznym spracovaním. Ponúkame napríklad množstvo pracovných notebookov Fujitsu Celsius, ktoré sú vďaka displeju s vysokým rozlíšením v kombinácii s dedikovanou grafikou ideálnym nástrojom pre CAD aplikácie. Okrem stolných počítačov Fujitsu Esprimo, taktiež ďalej ponúkame široký rad príslušenstva Fujitsu, ako sú adaptéry alebo dokovacie stanice.
Naše repasované produkty Fujitsu zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po nákupe.
