Notebook Lenovo ThinkPad Edge 11
Kód: 5940252Súvisiaci tovar
Podrobný popis
☝ Výrazná zľava vďaka nižšej kapacite batérie. Skvelá voľba pre užívateľov, ktorí prevažne pracujú pri zdroji napájania
Séria ThinkPad E
ThinkPady radu E sú nástupcami radu Edge, ktorý patril medzi tie, s ktorými Lenovo v histórii najviac experimentovalo. Rad ThinkPad E je základom pre vstup medzi ThinkPadmi. Znamená nižšiu cenu a širšie rozpätie – cieli aj inam, než medzi striktne business klientelu.

Notebook v netbooku
Lenovo ThinkPad Edge 11 má nielen príjemný vzhľad, ale aj vlastnosti. Je vhodný na cestovanie, do práce alebo do školy. Lesklý širokouhlý Vibrant View displej má LED podsvietenie, 11.6 palcov (s pomerom strán 16:9) a rozlíšenie 1366 x 768. O produkciu kvalitného obrazu sa stará integrovaná grafická karta Intel HD. Na Vaše dáta je určený pevný disk s kapacitou 250GB a rozhraním SATA.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8859761800068 |
| Uhlopriečka displeja: | 11,6 palcov |
| Typ procesora: | AMD Athlon |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Grafika model: | ATI Radeon |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| USB 2.0: | 3x |
| USB 3.0: | nie |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
