Tablet Lenovo Yoga Tab 3 10” (YT3-X50F)
Kód: 14534025Súvisiaci tovar
Podrobný popis
☝ Produkt je zabalený v originálnom balení.
Yoga Tablet 3
Tablet Yoga 3 je veľmi štíhly, ľahký a komfortný tablet, ktorý je vybavený procesorom Qualcomm, dodávajúci výkon, ktorý budete potrebovať pre nonstop zábavu s novými aplikáciami v systému Android. Tablet má displej o veľkosti 10.1“ s jemným rozlíšením 1280 x 800.

Inovatívny dizajn
Vďaka charakteristickému inovatívnemu dizajnu s typickou komorou pre batériu môžete tablet používať niekoľkými spôsobmi – podržať, postaviť, položiť a zavesiť. To znamená, že máte k dispozícii štyri rôzne spôsoby použitia.

Nekonečná zábava
Tablet Lenovo Yoga 3 je určený pre užívateľov, ktorí milujú skvelú a nekonečnú zábavu nielen na cestách, ale aj v pohodlí domova. Vynikajúci výkon tabletu je možné využiť na hranie hier, sledovanie filmov, televíznych relácií a v neposlednom rade ku kvalitnému počúvaniu hudby vďaka podpore Dolby ATMOS. Nechýba integrovaný 8Mpx otočný fotoaparát, zachytávajúce skvelé fotografie alebo Vaše selfie.

Ostatné možnosti
Tablet Yoga 3 komunikuje pomocou Bluetooth 4.0. Pripojiť sa k internetu doma, v kancelárii, reštaurácii alebo kaviarni sa môžete pomocou bezdrôtového Wi-Fi rozhranie podporujúce štandardy 802.11 b/g/n. Neoddeliteľnou súčasťou tabletu sú integrované systémy Akcelerometer – G-senzor, vibrácie, GPS, e-Compass, Ambient Light, Hall, ktoré určite tiež oceníte.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Repasované tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 0190576918448 |
| Uhlopriečka displeja: | 10,1 palcov |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 800 px |
| Typ disku: | Flash |
| Kapacita disku: | 16 GB |
| Operačná pamäť: | 2 GB |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 212 1.30 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 1.30 GHz |
| Pevný disk: | 16 GB |
| Grafika model: | Adreno |
| Grafika: | Adreno 304 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Android |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Lenovo |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lenovo, firma s hlavným sídlom v Číne v Hongkongu patrí k svetovým výrobcom počítačov a súvisiace technológie. Okrem iného sa umiestnila na 196. mieste rebríčka Fortune Global 500 (každoročný rebríček 500 najvýnosnejších spoločností). Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie "múdrejších technológií pre všetkých".
U nás v InComputer nájdete skutočne pestrú ponuku rôznych repasovaných produktov značky Lenovo. Medzi našich favoritov patrí napríklad rad Lenovo ThinkPad, ktorý sa pýši svojou dlhou životnosťou, kvalitným spracovaním a navyše ich cena začína už od 145 Eur. Čo sa týka počítačov, tak rad Lenovo IdeaCentre je all-in-one kombinácia designu, výkonu a praktického spracovania.
Všetky repasované produkty Lenovo zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po Vašom nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.
