Notebook Mediacom SmartBook 145 M-SB145
Kód: 9704115Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 8028153100394 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 120 GB |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Home Premium |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Značka: | Mediacom |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
