Notebook Fujitsu LifeBook A555 15,6 palcov / Intel Core i5-5200U 2.20 GHz / 8 GB RAM / 500 GB HDD / Čierna
Kód: 14549926Podrobný popis
☝ Tento produkt obsahuje novú batériu.
Rad notebookov Lifebook A555 od spoločnosti Fujitsu ponúka tradičný štýlový dizajn v kombinácii s profesionálnou spoľahlivosťou. S antireflexným displejom HD so širokouhlým formátom 16:9 a integrovanou grafikou Intel HD Graphics získate vynikajúce zobrazovanie grafiky. V prípade Lifebooku A555 dostávate do rúk solídny výkon pre každodennú prácu aj zábavu na displeji s uhlopriečkou 15,6" (39,6 cm) a navyše notebook umožňuje pripojenie ďalšieho zobrazovacieho zariadenia prostredníctvom multimediálneho konektora HDMI.

Dosiahnuteľný výkon procesorov Intel
Za pomoci moderných procesorov Intel, Ktoré poskytujú výkon prispôsobený vašim potrebám, je notebook rýchlejší a rýchlejšie reaguje na akúkoľvek požiadavku. Rozšíriteľná operačná pamäť a rýchly SSD.

Konektivita pre vaše potreby
Vďaka integrovaným bezdrôtovým rozhraniam WiFi, Bluetooth a káblovému pripojeniu k sieťam LAN, v kombinácii s HD kamerou spolu s digitálnym mikrofónom môžete byť online kedykoľvek a kdekoľvek. Prípadne komunikovať s priateľmi, alebo kolegami a obchodnými partnermi. Samozrejme s vysokým komfortom mobilného zariadenia. Oceníte tiež funkciu trvalo dostupného nabíjania z portu USB, vďaka ktorej môžete nabíjať svoj telefón alebo ostatné USB napájané zariadenia, aj keď je váš Lifebook vypnutý. S porty VGA a HDMI ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

Dôraz na bezpečnosť a praktickosť
Klávesnica odolná proti poliatiu s blokom číselných kláves poteší nejedného užívateľa. Notebook vás tak nezradí ani v prípade kancelárskej nehody napríklad s kávou. Nechýba ani možnosť pripojenia zámku Kensington. Vyskúšajte si jednoduché používanie a ochráňte svoje najcennejšie dáta, ako sú dôverné údaje, obrázky, videá a ďalšie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0619091957522 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-5200U 2.20 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.20 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 5500 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | nie |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Fujitsu |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fujitsu je japonská technologická spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov výpočtovej techniky a IT služieb na svete. Zaujímavosťou je, že Fujitsu vyvinulo prvý japonský počítač a dlhodobo patrí medzi firmy s najväčším počtom registrovaných patentov v oblasti IT. Firemný slogan "Možnosti sú nekonečné" reprezentuje znak nekonečna nad písmenkami J a I v samotnom názve.
U nás nájdete širokú ponuku repasovaných notebookov a počítačov Fujitsu, ktoré sa vyznačujú sa vyznačujú spoľahlivosťou a precíznym spracovaním. Ponúkame napríklad množstvo pracovných notebookov Fujitsu Celsius, ktoré sú vďaka displeju s vysokým rozlíšením v kombinácii s dedikovanou grafikou ideálnym nástrojom pre CAD aplikácie. Okrem stolných počítačov Fujitsu Esprimo, taktiež ďalej ponúkame široký rad príslušenstva Fujitsu, ako sú adaptéry alebo dokovacie stanice.
Naše repasované produkty Fujitsu zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po nákupe.
