Notebook Fujitsu LifeBook E554
Kód: 14537648Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fujitsu LifeBook E
Notebook Fujitsu Lifebook ponúka rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a dostatočným výkonom. Vďaka svojej nízkej hmotnosti patrí medzi ľahké modulárne notebooky s uhlopriečkou displeja 15,6".. Spoľahlivý notebook Fujitsu Lifebook radu E predstavuje ideálne riešenie pre podnikové potreby, či už na ňom budete pracovať v kancelárii alebo na cestách.
Kvalitné a odolné prevedenie
V rámci ponuky pracovných notebookov sú LifeBooky E strednou a vyššou triedou na použitie vo veľkých firmách. Nejde o luxusné hi-tech stroje, ktoré by sa pýšili extrémne tenkým prevedením alebo displejom s vysokou hustotou bodov. Na rozdiel od lacných notebookov má rad LifeBook E500 praktické povrchy, ktoré miestami pôsobia ako pogumované a na ktorých nie je vidieť každý odtlačok alebo nečistota. Na miestach pre kontakt s rukami je použitá hrubšia čiarkovaná vzorka, ktorá je príjemná na dotyk. Mechanická konštrukcia je na veľmi dobrej úrovni a zodpovedá tomu, čo sa očakáva v strednej triede pracovných notebookov. Základňa samotná je veľmi tvrdá. Nikde sa neprehýba a pri zdvihnutí za roh nedochádza ku krúteniu. Veko je mierne poddajné, avšak pri tlaku na jeho vonkajšiu stranu nedochádza k vlneniu farieb na displeji, takže je ochrana dostatočná. Celkový dojem z mechanického spracovania je veľmi dobrý.
Ľahký a cenovo dostupný spoločník
Model E554 má 15,6" displej, takže si môžete dopriať svoj obľúbený film v tomto jemnom rozlíšení. Antireflexná úprava displeja navyše zabráni nepríjemným zrkadlovým efektom, ktorými trpia ich lesklé varianty. Príjemné ovládanie zaručí veľký touchpad a plnohodnotná klávesnica s numerickou časťou. Notebook Fuji Lifebook radu E ponúka rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a dostatočným výkonom. Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základné heslo aj pre rad notebookov Lifebook E.
O spoločnosti Fujitsu
Japonská nadnárodná spoločnosť zameraná na počítačový priemysel a IT služby. Hlavné sídlo Shiodome City Center je v Minate v Tokiu. Hlavné zameranie spoločnosti je na poskytovanie IT technológií business sfére. Okrem toho sa ale aj vďaka svojim filiálkam zaoberá ďalšími výrobkami a službami v oblastiach osobných počítačov, telekomunikácií a pokročilej mikroelektroniky. Spoločnosť Fujitsu má cez 185 000 zamestnancov a pobočky v 70 krajinách. Vďaka tomu je štvrtou najväčšou IT firmou na svete a prvou v Japonsku. Slogan "The possibilities are infinite" (možnosti sú nekonečné) sa vyskytuje na väčšine firemných reklám a viaže sa k nemu aj malý symbol nad písmenami J a I zo slova Fujitsu. Toto malé logo (oo) reprezentuje nekonečnosť.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 4064064037033 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 320 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i3-4000M 2.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.40 GHz |
| Pevný disk: | 320 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | Možnosť dokúpiť externú do USB |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Značka: | Fujitsu |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fujitsu je japonská technologická spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov výpočtovej techniky a IT služieb na svete. Zaujímavosťou je, že Fujitsu vyvinulo prvý japonský počítač a dlhodobo patrí medzi firmy s najväčším počtom registrovaných patentov v oblasti IT. Firemný slogan "Možnosti sú nekonečné" reprezentuje znak nekonečna nad písmenkami J a I v samotnom názve.
U nás nájdete širokú ponuku repasovaných notebookov a počítačov Fujitsu, ktoré sa vyznačujú sa vyznačujú spoľahlivosťou a precíznym spracovaním. Ponúkame napríklad množstvo pracovných notebookov Fujitsu Celsius, ktoré sú vďaka displeju s vysokým rozlíšením v kombinácii s dedikovanou grafikou ideálnym nástrojom pre CAD aplikácie. Okrem stolných počítačov Fujitsu Esprimo, taktiež ďalej ponúkame široký rad príslušenstva Fujitsu, ako sú adaptéry alebo dokovacie stanice.
Naše repasované produkty Fujitsu zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po nákupe.



