Notebook Fujitsu LifeBook E734
Kód: 14535501Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fujitsu Lifebook E
Notebook Fujitsu Lifebook radu E ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a dostatočným výkonom. Za pomoci nízkej hmotnosti patrí medzi ľahké modulárne notebooky s uhlopriečkami displeja 13.3". Modulárna šachta optickej mechaniky spoločná pre všetky uhlopriečky displeja naprieč celým radom.

Ergonomické spracovanie ruka v ruke so zabezpečením
Odolné telo doplnené o štýlový a veľmi tenký dizajn sa skvele hodí na časté prenášanie.Zahrnuté sú najrôznejšie technológie zabezpečenia dát, ktoré sa postarajú o zníženie krádeže citlivých dokumentov. Pracujte naplno a doprajte si pokojný spánok, váš notebook bude strážiť vaše dáta za vás.
Vysoká spoľahlivosť vždy a všade
Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základné heslo aj pre rad notebookov Lifebook E. Samozrejmosťou je klávesnica odolná proti poliatiu a celý rad ďalších funkcií. Koncepcia výrobných radov ponúka rovnakú konštrukciu a štandardizované príslušenstvo pre notebooky Lifebook celého radu E čo uľahčuje správu firemných výpočtových zariadení. Tým sa týmto radom notebookov otvára možnosť nasadenia v podnikovej sfére, kde je zaistená kompatibilita medzi zariadeniami a ich príslušenstvom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 4053026714143 |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-4300M 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | DVD-RW |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Fujitsu |
| Cena EUR: | 151 - 250 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fujitsu je japonská technologická spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov výpočtovej techniky a IT služieb na svete. Zaujímavosťou je, že Fujitsu vyvinulo prvý japonský počítač a dlhodobo patrí medzi firmy s najväčším počtom registrovaných patentov v oblasti IT. Firemný slogan "Možnosti sú nekonečné" reprezentuje znak nekonečna nad písmenkami J a I v samotnom názve.
U nás nájdete širokú ponuku repasovaných notebookov a počítačov Fujitsu, ktoré sa vyznačujú sa vyznačujú spoľahlivosťou a precíznym spracovaním. Ponúkame napríklad množstvo pracovných notebookov Fujitsu Celsius, ktoré sú vďaka displeju s vysokým rozlíšením v kombinácii s dedikovanou grafikou ideálnym nástrojom pre CAD aplikácie. Okrem stolných počítačov Fujitsu Esprimo, taktiež ďalej ponúkame široký rad príslušenstva Fujitsu, ako sú adaptéry alebo dokovacie stanice.
Naše repasované produkty Fujitsu zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po nákupe.

